Zkušenosti:

          

10.11.2016

Dětské novinky na Mámou-stylově.cz

"Mně to přijde jako super vychytávka, jestli se vám stále nechce hlídat pokles a vzestup teploty, aplikace to dělá za vás, hlavně v noci, je to úleva. Kdyby to tu teplotu umělo i srazit, byl by to produkt k zulíbání, aspoň mají výrobci na čem pracovat (píšu to jako vtip, ale taky vím, že v dnešní době už není nic nemožné :)

    

25.10.2016

BABYbistro.cz | Jak jsme zvládli šestou nemoc. Elektronicky

 Další technickou pomůckou, když je dítě nemocné, je teploměr. Teď se asi smějete, že jsem objevila něco jako existenci kapesníku a kapek do nosu, ale o tomhle jsem neměla ani páru. A teď vím, že ho budu při každé nemoci používat.

Znáte to, dítě je nemocné, v noci se o něj obáváte, chodíte mu stále sahat na čelíčko… Tenhle teploměr to ohlídá za vás!

Největší přednost? Aplikace vás upozorní, že má dítě teplotu. Nastavíte si sami, jak vysokou a jak dlouho, třeba více než 38 stupňů déle než 5 minut, a tak můžete zasáhnout včas. Váš pediatr zase ocení, když mu předložíte přesné záznamy, jak se teplota vyvíjela.

 

   

17.10.2016

Mklife.cz | Teplota dětí a jak ji dokonale monitorovat 

Jak vám iThermonitor může pomoct, když máte nemocné dítě?

       

Národní dohledové centrum pro telemedicínu používá iThermonitor pro dálkový monitoring pacientů.

  

  

Spolupráce s firmou Apple:

 iThermonitor je uveden v knize "Transforming Healthcare", kde Apple popisuje svoji představu moderního zdravotnictví.

 

        

Lenka K. | Vrchní zdravotní sestra kojeneckého ústavu v Pardubickém kraji

Raiing iThermonitor je bez pochyb zajímavou technickou vychytávkou, kterou ocení především mladé rodiny. Největší výhodou je přesné měření a jednoduchá aplikace, díky které není nutné dítě v noci budit, naopak mínusy bych hledala těžko.

  

11.4.2016

Ceskymac.cz | Chytrý teploměr iThermonitor: Povinná výbava domácí lékárničky:

Chytrý teploměr iThermonitor je skvělým pomocníkem, který rodičům výrazným způsobem ulehčí kontrolu nad horečkou a postupem nemoci. 

Dle našeho názoru se jedná o skvělé zařízení, které může právem aspirovat na povinnou výbavu domácích lékárniček.

 

Pochválit musíme bezproblémovou komunikaci a relativně slušný dosah v řádu několika metrů. Přesnost měření jsme ověřovali s pomocí klasického teploměru, přičemž obě zařízení při všech pokusech ukázala stejné teploty.

    

30.1.2016

Lifehacky.cz | Thermonitor: na pomoc hořícímu dítěti: 

Teplotu dítěte jím sice regulovat nejde (zatím?), ale všechno ostatní, co si umíte představit, z takové věcičky vytřískáte.

Tomáš Baránek, nakladetel a publicista Jan Melvil Publishing a bloger Lifehacky.cz

 

Appka (iOS /Android) je opravdu nadstandardně kvalitně provedená, zvláště když vezmu v úvahu, že je kompletně v češtině; jednoduché UI a ovládání jistě usnadní stresující chvíle spojené s nemocí dítěte;

  • do aplikace můžete přidat více uživatelů (dětí) a jednoduše mezi nimi přepínat;
  • můžete sledovat historii teplot na grafech
  • můžete si přidávat poznámky typu „tady dostal paralen“ apod.
  • na iOS funguje integrace se Zdravím (HealthKit) a také s Apple Watch (samotná appka i zobrazení aktuální teploty v Přehledech),
  • můžete si nastavit limity pro hlášení hraničních teplot (scénáře znějí děsivě, ale spíše si představuju, že např. když teplota příliš klesne… odlepil se senzor :)

 

    

9.2.2015

Jablíčkář.cz | Tělesná teplota miminka pod dohledem s iThermonitorem:

Zařízení iThermonitor ocení každý rodič, který – když je třeba – chce mít zdravotní stav svého dítěte pod kontrolou a s tím spojený klid.

  

Samotná aplikace je designově povedená a především uživatelsky přívětivá. Během pár minut se s ní zvládne seznámit naprosto každý a měření teploty je pak skutečně hračka. Příjemná zpráva pro všechny rodiče je, že je aplikace iThermonitor v češtině.

  

   

25.1.2015   

Youbabyandi.com (anglicky) | iThermonitor – a smart wireless thermometer

Luxusní způsob, jak měřit teplotu Vašeho dítěte.

 

Pro děti i pro Vás může být frustrující, měřit jim teplotu např. každou hodinu. Obzvlášť, pokud chtějí spát. Prožila jsem kvůli tomu mnoho bezesných nocí a vždycky jsem si přála, aby pro toto existoval nějaký snadnější způsob. 

 

   

25.1.2015   

Appliště.cz | iThermonitor je chytrý teploměr

Výborná pomůcka pro malé děti, kterým se rychle mění teplota.

 

Zvládá vše, co člověk od něj může čekat. Měří teplotu s přesností ±0.05°C. Aplikace je stabilní a po čase není skoro poznat, že teploměr máte na sobě. Chápu to zaměření na malé děti, kterým se může během dne i několikrát změnit teplota. Díky iThermonitoru nemusíte dávat dítěti neustále klasický teploměr pod paži, ale prostě necháte tento chytrý teploměr, aby byl stále s ním. 

  

     

22.1.2015

SuperApple.cz

V tištěném časopise SuperApple (1-2 2015) vyšla recenze iThermonitoru, ke stažení zde.

   

Nepředpokládá se, že byste preventivně monitorovali dítě každou noc. Zařízení je určeno jen pro případy nemoci. V takových případech je skutečně dobrým pomocníkem a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že přidá starostlivému rodiči trochu na klidu. 

 

 

     

29.11.2014

Smartfoun.cz | Raiing iThermonitor: chytré měření teploty

Kojenecký ústav doporučuje.

 

V této recenzi byla praktická část testu na týden svěřena do rukou zdravotních sester kojeneckého ústavu v Pardubickém kraji, kde byl iThermonitor používán v běžném provozu ústavu.

„Raiing iThermonitor je bez pochyb zajímavou technickou vychytávkou, kterou ocení především mladé rodiny. Největší výhodou je přesné měření a jednoduchá aplikace, díky které není nutné dítě v noci budit, naopak mínusy bych hledala těžko.“ – vrchní sestra Lenka K. 

 

   

    

21.11.2014

Mobilenet.cz | Raiing iThermonitor: dětský teploměr v cloudu

Za klidný spánek to stojí.

 

Raiing iThermonitor je bezesporu zajímavé zařízení, pro které si dovedu představit využití, zejména pokud je vaše dítě často nemocné. Pohodlné to je nejen pro rodiče, ale i pro samotné dítě, které nemusí po několika hodinách obtěžovat s klasickým měřením teploty. Místo toho vás sám upozorní na příliš vysokou teplotu, až když skutečně překročí určitou hranici.